לוח זמנים מופעי רחוב


 

שם המופע  מיקום המופע משך
המופע 
יום שלישי
18.10.16
יום רביעי
19.10.16
יום חמישי
20.10.16
The Yelling Kitchen Prince מופע בתנועה 
יוצא מחניון התיירות 
30 דקות 18:45 21:15 18:45 21:15 18:45 21:15
Le Ballerine מופע בתנועה
יוצא מחניון התיירות 
30 דקות 19:15 20:30 22:00 19:15 20:30 22:00 19:15 20:30 22:00
My Lady חניון התיירות 30 דקות 18:15 20:15 22:15 18:15 20:15 22:15 18:15 20:15 22:15
Loop חניון התיירות 30 דקות 19:45 20:45 21:45 19:45 20:45 21:45 19:45 20:45 21:45
Food Fight חירבה 30 דקות 18:45 20:00 21:15 18:45 20:00 21:15 18:45 20:00 21:15
גריזלדה - קרקס Y   רחבת האכסנייה  30 דקות 18:30 19:30 20:30 21:30 18:30 19:30 20:30 21:30 18:30 19:30 20:30 21:30
מקום מפלט רחבת האכסנייה  25 דקות 19:15 20:45 19:15 20:45 19:15 20:45
The Dustbusters רחבת האכסנייה  30 דקות 18:30 20:00 21:30 18:30 20:00 21:30 18:30 20:00 21:30
ג'ודוקא מערת הקשת 30 דקות 18:15 19:30 20:45 18:15 19:30 20:45 18:15 19:30 20:45
The Water Bowl Show הבאר  10 דקות 19:15 20:30 21:45 19:15 20:30 21:45 19:15 20:30 21:45
ג'ונגל אורבני מופע בתנועה  25 דקות 19:10 20:15 21:20 19:10 20:15 21:20 19:10 20:15 21:20
רחוב האחיות 3 מופע בתנועה  30 דקות 18:30 19:30 20:30 21:30 18:30 19:30 20:30 21:30 18:30 19:30 20:30 21:30
טקטיקה של פיזור מופע בתנועה  45 דקות 19:00 21:00 19:00 21:00 19:00 21:00
הלהקה האדומה מופע בתנועה  30 דקות 19:00 20:00 21:00 22:00 19:00 20:00 21:00 22:00 19:00 20:00 21:00 22:00
חסקה מופע בתנועה  40 דקות 18:00 19:10 20:20 21:30 18:00 19:10 20:20 21:30 18:00 19:10 20:20 21:30
כי האדם עץ השדה רחוב וייצמן  60 דקות  18:00 19:40 21:20 18:00 19:40 21:20 18:00 19:40 21:20
המלאך שנח רחוב וייצמן  40 דקות 18:30 19:40 21:00 18:30 19:40 21:00 18:30 19:40 21:00
הצניחה הגדולה רחוב וייצמן  40 דקות 18:00 19:10 20:20 21:30 18:00 19:10 20:20 21:30 18:00 19:10 20:20 21:30
חופשלוח זמנים מופעי רחוב העיתונות רחוב וייצמן  40 דקות 18:00 19:10 20:20 21:30 18:00 19:10 20:20 21:30 18:00 19:10 20:20 21:30
נימפת המים פונטיין ויטה  רחוב וייצמן  40 דקות 18:30 19:40 20:50 22:00 18:30 19:40 20:50 22:00 18:30 19:40 20:50 22:00
קרוסלה רחוב וייצמן  40 דקות 18:30 19:40 20:50 22:00 18:30 19:40 20:50 22:00 18:30 19:40 20:50 22:00
Camino המזרקה בגני הפסטיבל  20 דקות 18:30 20:45 21:30 18:30 20:00 21:45 18:30 19:30 21:30
Dance Loops - וידאו ארט על החומה ברחוב וייצמן  18:00-23:00 מופע מתמשך מופע מתמשך מופע מתמשך
Quick Change גן חפיר  45 דקות 18:45 20:45 18:45 20:45 18:45 20:45
בלאגן רציני גן חפיר  35 דקות 18:00 20:00 22:00 18:00 20:00 22:00 18:00 20:00 22:00
הכל או כלוב מעל גן חפיר  30 דקות 19:30 21:30 19:30 21:30 19:30 21:30
חליפה גן חפיר
 ירידה לחפיר צפוני
120 דקות 20:00 20:00 20:00
מגמה - קבוצת פירומניה  החומה המזרחית
 הבמה המרכזית 
30 דקות 19:10 21:45 19:10 21:45 19:10 21:45
שירים באשדודית  החומה המזרחית
 הבמה המרכזית 
60 דקות  20:00    
מועדון הקצב של אביהו פנחסוב החומה המזרחית
 הבמה המרכזית 
60 דקות    20:00  
ANNA RF החומה המזרחית
 הבמה המרכזית 
60 דקות      20:00
אבא שלי או שני דגי זהב חומה מזרחית
 העלייה מוייצמן 
30 דקות 18:30 20:00 21:30 18:30 20:00 21:30   18:30 20:00 21:30
 KARAOKE2016  חומה מזרחית
העלייה מוייצמן 
30 דקות 19:15 20:45 22:15 19:15 20:45 22:15   19:15 20:45 22:15
קבורקה חומה מזרחית  40 דקות 18:15 21:00 22:15 18:15 21:00 22:15   18:15 21:00 22:15
כולי דת גזע ומין הביזאר הטורקי
 החצר האחורית
30 דקות 19:20 21:10 22:00 19:20 21:10 22:00   19:20 21:10 22:00
קונצ'רטו נשי ברה מינור הביזאר הטורקי  30 דקות 18:00 19:50 22:00 18:00 19:50 22:00   18:00 19:50 22:00
Spoken Word הביזאר הטורקי  20 דקות 19:00 20:50 21:40 22:30 19:00 20:50 21:40 22:30 19:00 20:50 21:40 22:30
המעגל The Circle הביזאר הטורקי  30 דקות 18:30 20:20 18:30 20:20 18:30 20:20
מביטות בעיניים מדרחוב אל ג'זאר 120 דקות 18:00-20:00